| Cristi_7218 a întrebat:

Mi-am scapat iphoneul in apa... ce pot sa fac? l-am sters cu un prosop si apoi l-am uscat cu feonul dar nimic nu merge crying

3 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Mda...acum o sa fiu putin rautacios. asta e dovada cat de mult pretuiesti tu lucrurile care te inconjoara (un plus de atentie nu strica). cat depre problema propriuzisa nu il mai "freca" ca nu porneste scoate repede bateria si usuca suprafetele de contact ditre baterie si telefon apoi lasa-l cateva ore(chiar toata ziua) stins cu bateria scoasa ca sa se usuce placa de baza, etc. si probabil mai ai o sansa.happy

| Unffox a răspuns:

Nici nu va merge... T.T
is dead!

| Cristi_7218 explică:

Cum sa scot bateria la iphone 3g nu pot sa scoti bateria asa cum vrei tu...trebuie nu stiu ce instrument ca sa o pot scoate