| KatalIn153 a întrebat:

Salutare am o problema la Smartphone, Telefonul a inceput sa faca anumite lucruri singur. de exemplu iese din programe si se duce in meniul principal fara comanda mea + citeodata blocheaza butoanele si nu pot face nimic. Modelul telefonului Lenovo A319, SOS, !

2 răspunsuri:
| 28cosmin a răspuns:

Încearcă resetarea telefonului la setările din fabrică, dacă treaba asta nu merge te poți duce cu el la un service gsm recomandat ca să îți re bage din nou software (androidul).
Dar întâi încearcă resetarea telefonului la setările din fabrică dacă tot îți face așa te poți duce la un service gsm așa cum specificat mai sus.

Sper că ți-am fost de ajutor?
Fundă! happy.

| Hardy2000 a răspuns:

Ai incercat sa-l resetezi la setarile din fabrica?