| Crucianu_Claudiu_1986 a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare : Detin un HTC ONE MAX, si de cand am facut update la versiunea de android de la 4.0.2 la 5.0.2 nu imi mai merge telefonul in parametri normali. Adica,google play nu-l mai pot instala camera merge decat front.OK in fine sa revin la ceea ce doresc. Daca ma poate ajuta cineva, de unde pot downloada o versiune mai veche de android? Si cum ar trebui instalata. Multumesc frumos o zii buna! (Funda)

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Ti-as recomanda sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat si sa le raportezi problema, ei te pot ajuta mai mult ca noi happy

| Crucianu_Claudiu_1986 explică (pentru j1NNNx):

Pai daca eram in tara asta faceam...dar in momentul de fata nu sunt, deci nu pot...