| Cybe3r a întrebat:

Salutare! Am un Huawei P40 lite și am dat un hard reset și am uitat parola la Huawei ID și am încercat sa resetez parola de mai multe ori și acum nu ma mai lasă să dau resetarea parolei și nici mesaj nu mai îmi trimite cu codul de resetare. Ce aș putea face fără sa îl duc în service.

Răspuns Câştigător
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Vei putea sa incerci resetarea parolei in cateva ore sau zile. Data viitoare sa verifici si sectiunea 'Spam' in email.