| NissanNavara a întrebat:

am un iphone 5 si am IOS 7 pe el. am o problema cu memoria, la confiigurari-utilizare imi arata ca am 15 MB ocupati cu contactele, dar cum sterg un contact sau o poza de la un contact memoria creste, de exemplu 15, 6 MB dupa ce am sterg o poza de la un contact, acolo la utilizare scrie contacte si imagini 15, 6 MB si cum ziceam creste. Ma poate ajuta cineva? funda!

1 răspuns:
| DumnezeuIntrebarilor a răspuns:

Tu ai memoria ocupata din cauza ca nu stergi si din gunoi. Aia 15 MB ocupati ii ai din alte contacte, poze sterse dar ramase in gunoi. Cand stergi ceva, incearca sa cauti peste tot si dai curatare.