| AndraaaN a întrebat:

AJUTATI-MA, VA ROG! CINE MA AJUTA VA PRIMI FUNDA!
Am o mare problema! Astazi ma duc sa imi fac ios 6 ( am iphone 4 ) si, cum o sa mi se stearga tot, am facut poza la toate contactele. Am descarcat pozele, si inainte sa le salvez mi s-a inchis laptopul. Acum spune ca nu mai sunt imagini noi de salvat pe pc. Cum fac sa gasesc pozele pe are le-am descarcat? am 200 de contacte! crying
Va rog, la 12.30 plec si trebuie sa rezolv! Va rog!

1 răspuns:
| sakki a răspuns:

Foarte simplu memorezi contactele sim pe cartela! iar despre poze nu stiu!