| NissanNavara a întrebat:

am un iphone 5 si am IOS 7 pe el. am o problema cu memoria, la confiigurari-utilizare imi arata ca am 15 MB ocupati cu contactele, dar cum sterg un contact sau o poza de la un contact memoria creste, de exemplu 15, 6 MB dupa ce am sterg o poza de la un contact, acolo la utilizare scrie contacte si imagini 15, 6 MB si cum ziceam creste. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Si care este problema pina la urma? E normal cind stergi ceva sa creasca spatiu ramas disponibil.Ce vezi tu ca nu e in regula nu stiu.Nu te mai tot uita la telefonul ala, folosestel si atit.Nu e nimic la el n-are nici o problema.