| NemNUZ a întrebat:

Cum sterg contactele de pe Iphone 4? Funda...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectezi in partea dreapta cand te afli intr-unu' anume din contacte, apoi cobori pagina pana jos unde va scrie daca ai meniul in romana stergeti contact.

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Pe rand cu delete contact. Si pe mine m-a disperat imi apareau la contacte id-uri din yahoo messenger si le-am sters. Si mi-au disparut si de pe yahoo messenger deci ai grija. Pe noul iOS 6 beta care l-am instalat acum exista o optiune in care poti sa bifezi daca sa iti apara yahoo contacts, facebook contacts sau iCloud contacts!

| Sotaro324 a răspuns:

1.Tine apasat si iti apar mai multe variante.
2.E un buton pe care scrie MORE si dupa delete.

Atata stiu am Iphone 4 si eu tin apasat si apar delete si altele. happy

Bafta!