| Daniel_Enache_1981 a întrebat:

am un iphone si nu ma pot conecta prin cablul de date la pc,nu imi apare nimic, nu mil recunoaste, rog care ma ajuta dau funda mersi!

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Nu-i trebuie nimic itune.ai ceva probleme cu softul din telefon si tu personal nu mai ai cei face.trebuie sa mergi la un meserios la un service care are programe speciale si iti poate sterge tot din el si iti instaleaza iar pet el ce gtrebuie.aici nu-i vorba de itune.un calculator iti vede un iphone chiar de nu ai itune.adica tgrebuie sa til vada ca un device nou. daca nu poate sa til vada este din cauza a ce am spus mai sus.tu poti folosi un iphone si fara itune si se va deschide doar la poze daca ai poze.dar in oricare din cazuri calc trebuie sa til vada, doar daca acel iphone nu este stricat sau cum am zis sigur are probleme la soft.am avut asa 2 iphone 3gs si calc nu le mai vedea nicicum.am fost la Apple la ei la service si au zis sa le arunc. dupa am fost la un alt magazin de reparatii dar prapadit vai mama lor si aia imediat mi lau rezoilvat.mi-au zis sa ma duc la Apple si sa le zic sa isi dea demisia ca habar nu au.si asa am si facut am fost si le-am aratat telefoanele si le-am zis uite aici meserios.aaa eu nu sint in Romania dar aia n-are importanta.probabil si in Romania sint meseriasi care se pricep.bafta

3 răspunsuri:
| rudfy a răspuns:

Trebuie sa descarci ITunes pe PC si apoi il va recunoaste laughing

| Daniel_Enache_1981 explică (pentru rudfy):

Te rog da-mi add la id meu enache_daniel_2009 ca nu ma descurc.am descarcat dar tot degeaba

| MaxKiller911 a răspuns:

Iti ttrebuie iTunes