| blue21 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 achizitionat de vreo 4 luni si de vreo luna ma tot streseaza cu o "eroare" cum ca CARTELA SIM A FOST SCOASA si nu am de ales decat sa repornesc telefonul. Am schimbat n softuri..si custom rom-uri si originale de la 4.2 pana la 5.0.1.aceeasi problema.Am schimbat si cartela tot degeaba. Are cineva vreo idee cu ceea ce se intampla si care ar fi solutia?

1 răspuns:
| EuBeauApa a răspuns:

Daca ai custom rom e clar ca e din cauza lui... eu zic sa iti pui originalul la loc [merge si luat de pe net] sau dus la un service... in caz ca ti-ai pus originalul la loc de pe internet, si nu merge, inseamna ca deja e grava problema