| costicos11 a întrebat:

Hei TPU azi am observat un lucru ciudat la telefonul meu Samsung galaxy s4 ca senzorii de pe fata nu mai functioneaza asta dupa ce de 2 zile primesc o notificare cum cartela sim a fost scoasa si-mi cere sa-l repornesc. Vreo sugestie
Telefonul meu e foarte bine ingrijit (nespart, nezgarait si il am de vreun an) FUNDA!

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Salut. Scoate cartela SIM și cardul de memorie și resetează-l. Eventual încearcă cu alt SIM. E posibil ca al tău să fie defect.