| Juniorul4002 a întrebat:

Salutare, caut și eu un telefon, ce îmi sugerați? Îl vreau pentru jocuri cum ar fi Free Fire, PUBG, etc bugetul să fie maxim 1500-1600 de lei de pe Emag vreau să fie și dacă se poate să aibă ecranul aproape la fel de mare ca Samsung Galaxy a10.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Https://altex.ro/......NT8P128BK/
Duce decent orice joc vrei tu. Am cumparat pana acum 3 telefoane din gama note de la Xiaomi si toate au fost bune.
https://www.emag.ro/......DS8ZBMMBM/ - ultimul note de la xiaomi.
https://altex.ro/......0LITEDSGR/ -
Mai e si optiunea asta. Desi nu prea imi place versiunea lor de Android.

3 răspunsuri:
| Juniorul4002 explică (pentru danutzu96):

M-am decis să i-au P40 Lite, dar am o întrebare, primesc și folie la el?

| danutzu96 a răspuns (pentru Juniorul4002):

Cand am primit P30 Lite-ul avea aplicata folie transparenta. Presupun ca vei primii si tu.

| WeedR a răspuns (pentru Juniorul4002):

Salut, da. Ai folie pusa din fabrica pe ecran.