| Sarcopt a întrebat:

Ce părere aveți de Apple SE 2Gb rami, 64Gb memorie internă? E mai bun decăt S6 galaxy? La partea de procesor dacă e mai stabil.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fugi breh si plimba ursul cu povestile astea! Compari mere cu pere. Toate procesoarele sunt stabile, instabil poate fi softul. In cazul de fata, iOS e mai stabil ca Androidul, dar depinde si de idiotul care le foloseste...

| CuriousStuff a răspuns:

Nu poti sa compari un noname cu un brand asa mare ca Samsung. Aplicatiile si OS-ul de obicei sunt optimizate special pentru telefoane ale brandurilor mari asa ca o sa fie mult mai stabil Samsungul