| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, ce parere aveti despre telefonul asta Huawei ascend w1, la cumparat tata in Germania si un prieten de al lui care se pricepe mi-a spus ca are 1, 5 gb ram pe net am vazut ca este doar de 512 mb ram este posibil acest lucru specific ca este cumparat in Germania care ar fi diferenta dintre Huawei ascend w1 si Huawei u8650 care il am acum? mersi anticipat astept pareri

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Ce putea sa zica si prietenul acela, oricum nu avea cum sa cunoasca toate telefonele, w1 e mult mai bun decat u8650

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

E un smartphone pentru gama de preț medie spre joasă. Performanța, design-ul și materialele din care e construit fac casă bună, oferind un aparat pe care se poate conta și care își face treaba.

Răspuns utilizator avertizat
| Crystyan_Butu_1974 a răspuns:

Huawei ascend w1 are ramul 512 dar are un procesor bunicel 1, 2 dual-core pe cand Huawei u8650 are ramul de 256 si un procesor mult mai slab. ti-as recomanda Huawei ascend w1

| Phenom1 a răspuns:

Prietenul ala te-a mintit sau s-o fi referit la memoria ROM, nu RAM... Memoria ROM este memoria interna a telefonului. Totusi n-ar fi exclus sa existe anumite variante upgradate... Dar de la 512mb la 1.5gb ram e un salt urias.