| Craciun_Valentin_1991 a întrebat:

Salutare. Cum ma pot conecta si eu cu un cont de outlock (cont gen: valentin@numelefirmei.ro) pe telefon.
Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand ii zice outlook, nu outlock. In al doilea rand nu e cont de outlook, outlook ul fiind doar un simplu client de mail nu un server de mail.

asa ca pe telefon trebuie doar sa foloseste un client de mail, majoritatea telefoanelor au propriilor lor aplicatii de clienti de mail

| Craciun_Valentin_1991 explică:

Gresit. eu am contul de mail de la firma. se foloseste un server propriu pentru conectare