| Chivoiu_Emanuel_1993 a întrebat:

Salutare, eu vreau sa imi cumpar un telefon dar nu stiu ce sa aleg dintre alview x2 soul pro si LG g3. Eu as vrea ca telefonul sa ruleze bine jocuri dar si sa aiba memorie cat mai mare. Amândouă telefoanele vin cu 16GB dar LG g3 are card SD. Dar Alview x2 soul pro are camera mai buna pe spate si vine cu mai multe moduri de fotografiat si mai are si Android 5.0 lolipop dar LG g3 are ecran Q HD si o diagonala mai mare. Voi pe care mi-l sugerati? Si daca stie cineva daca LG g3 a primit update la Android lolipop?

5 răspunsuri:
| Sufletzelll a răspuns:

Lg g3 e mai bun, si durabilitate si performanta (ai si meorie indeajuns) da are upgrade la android 5.

| Intruder19 a răspuns:

Mergi pe G3, Allview-urile au probleme cu soft-ul si dupa ceva timp o sa iti mearga destul de greu.

| Lorena246 a răspuns:

Mai bun e Lg g3 pentru că Allview-urile au mari probleme cu softu-rile și va merge foarte greu intr-un timp știu deoarece mamă are Allview și știe prin ce a trecut, prin ce trece și prin ce va trece!

| georgianacriss a răspuns:

Eu as zice sa iti ei ceva cu Windows. Gen Microsoft Lumia 535.
Rulează foarte bine, si are memorie destul de mare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) 4G deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.cel.ro/......xcm/173880

Toate cele bune!