| suculete12 a întrebat:

Salut aceasta "INTREBARE" este pentru cei ce zic ca telefoanele romanesti si tabletele sunt praf ei bine nu-i asa. Le-am primit de craciun:

1.pe tableta evolio aria merge tot perfect daca avea camera mai mare era peste ipad

2.am primit si alview p5 e telefonul perfect procesor dual core 1000ghz ecran de 4.3 iesele ies super frumoase cu o camera de 8 mp

In android gasesti mii de jocuri

Deci nu mai comentati daca nu aveti, pentru cei ce vor sasi ia una sau ambele din aceste produse va recomand Allview p5 e peste s2- iphone 42

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Ai mare dreptate, nu sunt praf, la un Android device nu conteaza neaparat hardware-ul, conteaza si sa fie optimizat sistemul de operare cu piesele din el, dar totusi, nu toate produsele romanesti au si update-uri de OS, dar ce mai conteaza, sunt ok din multe puncte de vedere!

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Care e intrebarea?

Sau voiai sa te lauzi ca ti-ai luat niste gadgeturi complet inutile?

| oldschoolrom a răspuns:

Aici tu specifici un lucru, ce ti-ai cumparat si ca Allview P5 e smarthphoneul bun, dar unde este intrebarea? Ce te deranjeaza si la ce?