| Soldatul a întrebat:

Salutare,mi-am luat un telefon Nokia lumia 520 de vreo cateva zile si mi se pare ca bateria ma tine foarte putin (6-12h)...tin sa precizez ca telefonul este nou.Nu ar fi trebuit sa ma tina ceva mai mult, bateria?

3 răspunsuri:
| Peter920 a răspuns:

Salut,nu nu e normal ar trebui sa tina mai mult, vezi poate ai lasat internetul activat sau o aplicatie deschisa. Poti sa intri in setari si atingi economisire baterie si pui activat.

| AlexandruYoMa a răspuns:

Poate bateria are probleme, din magazin.(se mai intampla). Sau daca nu merge du-te la un magazin autorizat sa il verifice cunoscatorii!

| Bugged a răspuns:

Dezactiveaza conexiunea de date atunci cand nu o folosesti ( setari > retea celulara ).