| Styx94 a întrebat:

Am si eu o intrebare, poate stie cineva.
Am un LG KP501 si cand primesc mesaje nu canta toata melodia, doar cateva secunde. Cum il pot seta sa cante toata melodia la mesaj?

Cel mai bun raspuns primeste funda. Multumesc

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Nu cred ca este posibil asa ceva! Doar in caz ca te suna cineva este posibil sa o cante pe toata... daca suna ala 3-4 minute laughing
Cam asa este la toate telefoanele! Pentru ca producatorii s-au gandit ca nu ar avea sens sa faca telefonul sa sune jumatate de ora la primirea unui mesaj..pentru ca proprietarului ii trebuie doar 1 secunda pentru a afla ca a primit mesaj!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| Styx94 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Nu are cum frate. Am un tovaras care are acelasi telefon si la el canta toata melodia la mesaj.