| AnoOnim23 a întrebat:

scuze ca postez intrebarea mea aici.am si eu o mica/mare problema.Ieri mi-am cumparat un lg kp502 cookie, merge bine insa am o problema...imi setez o melodie ca ton de apel, dar cand ma suna cineva imi canta alta melodie. Iar cand primesc mesaj, imi canta doar cateva secunde din mel selectata.Imi poate spune cineva unde sa umblu sau cum sa remediez aceasta prb? Cel mai bun ras primeste fundita.Multumesc

1 răspuns:
| mitusca a răspuns:

Asa este fiecare ton de apel.Nu e toata melodia. Dureaza vreo 30 de sec apoi o ia de la capat.Trebuia sa il asculti mai intai.