| MadalinMarian a întrebat:

Eu am un Samsung Galaxy S3.Ce ziceti sa imi cumpar iPhone 5 sau sa pastrez S3-u? Astept sa imi dati pareri.

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Eu zic să ți-l păstrezi. Deși iPhone 5 pare mai bun, vei fi limitat la un moment dat (la capitolul aplicații). Cei de la Apple nu dau aplicații pe gratis la infinit (față de Android Market). Pe Google Play aplicațiile rămân la fel (mă refer la preț), dar la Apple vei putea downloada un număr limitat de aplicații pe gratis.
În plus, la ce îți trebuie iPhone 5 dacă ai un S3? Mie mi-ar ajunge cel puțin 5 ani telefonul ăsta.

Desigur, cu un iPhone 5 te poți lăuda mai mult, dar e foarte scump. Majoritatea dintre noi ar trebui să-și vândă mașina sau casa ca să-și cumpere un astfel de telefon.

10 răspunsuri:
| Kidda2 a răspuns:

Si tu vrei sa te lauzi ca ai bani.

| MadalinMarian explică (pentru Kidda2):

Ti se pare ca ma laud? Doar am intrebat si eu ca sa imi fac o idee.

| Chirita_Paul_1994 a răspuns:

Pastreaza-l parerea mea

| MadalinMarian explică (pentru Chirita_Paul_1994):

Asa ma gandeam si eu dar nu stiu m-am cam plictisit de el il am mai demult si na.Mersi oricum

| jeoytrp a răspuns:

Pastreazal, pentru ca iphone 5 au problema cu itunes si vrei sa pui o poza pe calculator trebuie sa intri in itunes si in o mie de locuri, vrei sa trimiti o piesa? nu poti nici macar de pe iphone pe iphone (in Romania), deci galaxy s3 e mult mai practic is mai util. iti garantez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege iphone 5

| MadalinMarian explică (pentru SonicAndrei):

Mersi mult de raspuns.Si nu vreau sa ma laud cu el si chestii din astea doar am gasit unu de la cineva la pret accesibil si nu stiu ce sa fac.

| Andrei_Raul_1994_biJV a răspuns (pentru MadalinMarian):

Mai bine pstrazal ca Samsung e o firma foarte buna cel putin astea e parerea mea in plus si eu vreau sa-mi achizitionez un s3/s4 c am un harb de telefon LG l7 e praf, sacadeaz de numa.deci eu yi-as spune daca tot vrei sati schimbi telefonul ia-ti s4! Multumesc anticipat!

| Brate125 a răspuns:

Uite o comparatie de specificatii:
http://bit.ly/RSl08x
Eu zic sa il pastrezi dupa parerea mea.

| MadalinMarian explică (pentru Brate125):

Le stiu specificatiile la ambele telefoane. Oricum mersi de raspuns.