| pedros831 a întrebat:

Tocmai ce am primit un Allview A5 Easy si am o singura problema la el. Am luat la mana majoritatea forumurilor dar nu am gasit cine stie ce lucru.
Treaba sta in felul urmator. Cand ii bag castile ( normal ca el nu a venit cu acest accesoriu, am eu vreo 4 perechi ) sunetul se aude distorsionat, vocea artistului mai incet, coloana sonora mai tare si oarecum pitigaiat. Daca bag mufa de la casti numai jumate, se aude perfect, dar doar pe casca stanga.
Stie cineva ce as putea face, in afara de a-l duce in service?

2 răspunsuri:
| Lynnfield a răspuns:

Din câte ştiu sunt două standarde jack 3, 5 unu cu 3 pini şi altul cu 4.

| Razwy2003 a răspuns:

Cumpara-ti o pereche de casti noi.