| Kreisegger a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iPhone 6 replica ce parere aveti despre

1.De ce i se spune REPLICA

2.CARE este diferenta dintre unul iPhone 6 original si o replica a lui

3. Daca are probleme cum le-as putea rezolva

DAU FUNDA + VOT

LAMURITIMA

P.S CAT AR COSTA UNUL

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

1. Arata exact ca iphone 6 doar ca are o configuratie mult mai slaba (este o copie fidela)

2.Pe replica nu o sa gasesti sistemul de operare de la Apple, mai toate replicile vin cu android si launcher de il face sa arate ca ios. Au o configuratie destul de slaba si marea majoritate vin cu o configuratie ca a telefoanelor low-end.
Iti iei replica doar pentru aspect.

3. Daca ai probleme cu el nu prea se gasesc piese si daca se strica il folosesti ca bibelou.

Eu nu recomand sa cumperi o replica pentru ca se strica destul de repede.