| Anonimat24 a întrebat:

Salutare tuturor!
Cine stie vre-o aplicatie pentru Android, sa pot trimite mesaje GRATIS, catre orice Retea MOBILA din România.
Multumesc tuturor!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

O asemenea aplicatie, nu exista. Totusi poti incerca sa intrii sa trimiti sms-uri, nelimitat gratis de aici : http://www.e-freesms.com/sms.php

3 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Viber și Whatsapp sunt cele mai cunoscute.
Instalează-ți-le de pe magazin play/app store pe smartphone și adaugi un nr. e tel. Dacă ai wi-fi sau 3G atunci poți vorbi și trimite mesaje pe gratis, dar numai celor care au și ei instalată aplicația pe smartphone. O aplicație asemănătoare este și skype, dar ai nevoie de cameră secundară pentru ea.

| n1i2c3u4 a răspuns:

Viber si whatsapp

| Anonimat24 explică:

Mulțumesc tuturor pentru ajutor.
Am skype; what's app; viber etc...
Dar NU doresc trimitere SMS din acele aplicați.
Intenția mea era sã nu-mi dezvãlui numãrul de telefon.
Jipa95 mulțumesc varianta cea mai potrivitã.
Am încercat si funcționeazã.