| Starzaker a întrebat:

Salutari TPU!

Am un S3 merge bine, n-am nici o problema cu el insa as vrea sa stiu daca merita sa trec pe S4 (sau sa astept pana apare S5) se vad diferente mari? Este mult mai bun? Astept pareri.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am putut niciodatata sa-i inteleg pe cei care isi cumpara tehnologie de ultima generatie, iar daca a 2a luna apare alta, sa si-o schimbe.
Intre s3 si s4, nu e mare diferenta. Adica, daca ti l-ai luat sa stai pe facebook si sa te joci Temple Run, clar nu vei vedea nici o diferenta. Poate doar display-ul putin mai mare, si camera mai bunicica. Insa diferentele nu sunt asa mari ca sa zici ca trebuie schimbat.
Fac pariu ca daca iti iei S4, sau poate si mai bine, S5, nu-l folosesti la adevaratul sau potential. Plus ca S4, are un pret destul de piperat. Deci sa faci o noua investitie, nu e prea indicat.