| Andhres a întrebat:

Sunt mari diferente vizibile intre rucsac si ghiozdan?
Trec in clasa 9-a si mi-a placut mult un rucsac, dar imi este sa nu fie mare si sa fiu singurul "care se face de ras" laughing
Astept pareri, DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Nu trebuie sa iti pese ce spune lumea despre tine. Cum spunea si Dr. Seuss "De ce sa te integrezi, cand te-ai nascut sa iesi in evidenta?" (evident, in limita bunului simt)

| Dienutzaa a răspuns:

E important cum te simti tu comfortabil. Si eu trec a 9a si nu am vreo problema cu asta. As spune sa iti iei un rucsac " mai la moda". :*