| Bha_Krysty_1996 a întrebat:

Salutt TPU! Caut si eu niste codruii pentru volum am un Nokia N95 si vreau sa se auda mai tare de atat stiu si mi-au spus multi colegi ca exista codurii pe care le bagi in telefon si nu stiu cum dai volum.......chiar nu stiu cine stie VA ROG ajutati-ma DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| prye a răspuns:

In primul rand nu'ti recomand asa ceva. Se va auzi racait si in cel mult 2 luni ti se duc difuzoarele. Dar daca vrei sa distrugi telefonul incearca.

| CasaLocCo a răspuns:

Nu incerca.Am un prieten tot cu un n95 si s-a ales cu difuzorul crapat dupa aceasta operatiune.Mai bine lasa-l asa, dupa parerea mea un n95 se aude destul de tare. Funda?