| pery a întrebat:

SalutTPU ajutati-ma urgent:: Am un telefon Nokia asa 201 si aveam activat un cod cand deblochezi tastatura sa iti ceara codu si problema este ca am dat telefonul la un baiat si a bagat multe incercari si mi-a blocat telefonul (codu implicit este12345 dar nu mai merge nici acesta va rog ajutati-ma) Oare daca il duc la un centru de magazine poate sa il repare?
scuzati categoria dar sunt disperat

1 răspuns:
| Has_Gabriel'o_1993 a răspuns:

Da te duci la operatorul pe care esti inregistrat : Orange, Vodafone... si ei poate o sa ti-l deblocheze