| EdwardEddy a întrebat:

Saluuut.Maine vreau sa imi cumpar un nou telefon. Bugetul este de 1600 Lei, dar nu ar strica daca as mai ramane cu ceva bani.Am de ales INTRE LG G2 de 32 Gb (1600 lei) si Allview X1 Xtreme(1200 lei). Ambele telefoane sun la Altex.Voi ce ati alege si de ce?

Răspuns Câştigător
| Gabby7 a răspuns:

Alege g2-ul, nu te uita ca are Allview 3gb ram, sau camera de 16 mp, conteaza si ce lentile foloseste camera, si cat de bine este optimizat telefonul.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2, deoarece este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5543&idPhone2=6194

Toate cele bune.

| MskDesign a răspuns:

Allview X1 Xtreme are multe minusuri din punct de vedere tehnic, nu degeaba este aceasta diferenta de pret.

| EdwardEddy explică (pentru MskDesign):

Eu cred ca are minusuri doar la soft, dar are si 3 gb ram, un ecran mai mare, camere mai mari si mai bune...sunt foarte indecis, plus ca as vrea sa mai raman si cu ceva bani...