| anonim_4396 a întrebat:

Samsung Galaxy A5 2017 mai merita cumparat in 2018 tinand cont ca a ajuns la 1000 lei in unele magazine?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Da. Merita, chiar daca a ajuns la 1000. Este un telefon foarte bun care daca ai grija de el te v-a suporta in urmatorii 3 ani noile aplicatii ce vor aparea.

| Wheizii a răspuns:

Eu am a3 2017, anul asta in sept face 1 an si nu am probleme cu el merge struna. Decizia e a ta daca ti-l cumperi sau nu, daca vrei sa ti-l cumperi te sfatuiesc sa-ti iei o husa si evntual o folie. Bafta

| gelu1970 a răspuns:

Daca e singura marcă de telefoane Android ce cunoști presupun că il vei cumpăra.

| M4RK a răspuns:

Da merita si eu l-am cumparat de pe eMAG la 1000 lei are tot ce imi trebuie, memorie destula, camera buna, incarcare rapida ce pe telefoanele noi 2018 de buget mic nu gasesti.