| Comyasu a întrebat:

Samsung Galaxy S Duos S7562 merge si cu un singur SIM?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Clar ca merge! Pentru a nu se activa singut al doilea sim selectezi din setari 1 sim!
La setari ai optiunea 1+2 (A+B) sau 1 preferiental

3 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Merge.

Te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli mai multe detalii importante. Le gasesti aici: http://bit.ly/1d2hW1E

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.

| PROTOTYPE a răspuns:

Bineinteles. Nu trebuie sa aiba 2 SIM-uri. Il poti folosi si cu 1 happy

| Rafaello21 a răspuns:

Cu siguranta!