| flavius19992 a întrebat:

Samsung galaxy S4 sau Iphone 5? am buget pentru ambele! ce ma sfatuiti sa-mi iau? de ce?

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa iti iei Samsung Galaxy S4.
De ce? Pentru ca este mult mai performant din punct de vedere tehnic : pozele iti ies mult mai bune decat pe Iphone 5; ai o mai buna grafica la jocuri + se adauga si ecranul care are un rol important la jocuri si la navigarea pe internet.Designul este mult mai ingenios decat la Iphone 5.Nu are rost sa dai o gramada de bani pe Iphone 5, care mai mult este un telefon de fite si nu difera foarte mult de Iphone 4S.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| annemarie2013 a răspuns:

Eu iti spun sa iei un Iphone 5. Este foare tare si are foarte multe aplicatii si camera super tare

| Alexa_Plop_1998 a răspuns:

Eu aleg Samsung Galaxy S4. De ce? Pentru ca o prietena are Iphone 5 si e foarte nemultumita de el. Mi-a zis ca nu are apel in asteptare. + Eu am mai multa incredere in Samsung, mi se pare mai bun.
Este doar o parere..acum decizia iti apartine in totalitate. Succes!

| mihaelanita a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei :
SGS4 daca iti plac jocurile si sa faci poze
Iphone5 daca iti place sa folosesti diverse aplicatii si sa socializezi ft ft mult
happy

| Rockefeller a răspuns:

Galaxy s4- are ecran mai mare de 5 inch, camera buna de 13 mp, are adroid OS (unde ai o gramada de aplicatii gratis si folositoare)
iphone 5-ecran mai mic, bateria tine mult mai putin decat s4, are probleme cu wi-fi, aplicatiile de pe iOs costa o gramada(ca aia de la Apple is flamanzi rau).
In final eu as alege s4

Răspuns utilizator avertizat