| petrovicimarius98 a întrebat:

Am un buget de 900 ron, ce sa aleg intre Iphone 5 si Samsung Galaxy S4. Intre astea doua sunt nehotarat. Ambele imi plac la fel de mult, dar care credeti ca e mai bun si specificati. FUNDA

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_2233.php

Toate cele bune.

| MskDesign a răspuns:

Eu,in locul tau, as alege S4.Nu-mi plac merele muscate si platforma android cred ca este mult mai evoluata.

| DarkChocolate94 a răspuns:

Hey! Galaxy S4, e mult mai bun

| petrovicimarius98 explică:

Mai multe pareri