| Ibrahimovic a întrebat:

Samsung Kies si Nokia PC Suite pentru telefoanele Samsung, respectiv Nokia. HTC-urile ce program de genu' folosesc?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

HTC Sync Manager. Asta apare pe pagina oficiala. Poate sunt mai multe aplicatii, de aceea e bine sa accesezi pagina producatorului.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este HTC Sync Manager - vezi linkul oficial :
http://www.htc.com/us/support/software/htc-sync-manager.aspx

Toate cele bune!

| Ibrahimovic explică (pentru bursuc001):

Multumesc!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| darrio2007 a răspuns:

HTC Sync.Dar l-am incercat si apare ca dispozitiv neconectat.In schimb mi-l gaseste windows-ul.7 ultimate.Si am dezinstalat HTC Sync.