| lizuca2001 a întrebat:

Samsung sau Iphone? Nu stiu ce sa aleg.

3 răspunsuri:
| Ionutszu a răspuns:

Samsunt, cand ai Iphone parca ai avea acum telefon cu infrarosu'. Mi se pare mai simpatic samsungul. In plus cel mai placut la aspect din gama iphone este 6. Deci gandeste-te.

| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca Samsung, tine bateria mai bine, e mai rezistent la o eventuala cadere, incarcatorul original e mai rezistent, nu se blocheaza asa des ca Iphone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce Samsung, depinde ce iphone, iphone-ul merge mult mai bine decat un Samsung, insa tine bateria foarte putin, si parerea mea e ca are cea mai buna camera dintre toate telefoanele. Samsungul tine bateria mai mult, costa poate mai putin, nu stiu, eu as alege un Samsung S6+ sau care e cel mai bun, asta daca as avea bani cacalau.