| gabrielutzadragutza a întrebat:

nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy s4 si iphone 5
stiu ca Samsung galaxy s4 este mult mai bun dar iphone 5 da mai bine ce sa aleg?

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

E mai mult o chestie de preferinta. Intr-adevar ca S4 e mai bun dar pana la urma multi nici nu folosesc ce are in plus. Iar Iphone-ul nu-si merita banii, pur si simplu

| Axys a răspuns:

Sal alege Samsung galaxy s4 pentru ca e foarte bun!
Ecran Super AMOLED, Diagonala 5.0 inch, 16M culori, Sistem de operare Android 4.2.2, Memorie interna 16 GB, Memorie RAM 2 GB, Procesor Qualcomm Snapdragon APQ8064T, Tip Quad-Core, Frecventa 1, 90 GHz, Camera 13 MP

| prizeFTW a răspuns:

Eu as alege S4.Desi este mai mare (mult mult mai mare) isi merita toti banii spre deosebire de iPhone 5.Cauta review-uri Samsung galaxy s4 in romana pe youtube si o sa vezi la ce ma refer.Are mai multe functii noi si este mai inteligent, si pe deasupra are un aspect frumos.
Sper ca te-am lamurit cat-de-cat.
#p.s.: Imi place la nebunie cum arata iPhone 5, dar crede-ma, alege s4 cu incredere.Maica-mea are iPhone5 si a fost foarte dezamagita de el. Daca tot vrei iPhone mai arunca o privire la iPhone 4s.Pretul este mai mic si nu e mare diferenta intre ele.

| SparkleO a răspuns:

Alege S4... oamenilor le place sa vada ecrane mari...

| SammiSchüler a răspuns:

Set this *** on fire!

(http://ask.fm/xmisstake :D)

| Samie a răspuns:

Pai, cele doua sunt total diferite. Samsung galaxy S4 este mai buna decat Iphon 5 din cauza prezentei androidului. Insa S4 nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor. Iphon 5 este pe locul 1 in,, popularitate" si este si destul de bun. Si atunci daca vrei android si un telefon foarte performant te sfatuiesc sa alegi S4 dar daca vrei pentru poze, retele de socializare si,, popularitate" te sfatuiesc sa alegi Iphon 5. Eu una as alege Iphon-ul, mai ales ca acum nu prea ma intereseaza programele extra avansate si ghestii din astea, ma intereseaza retelele de socializare si calitatea camerei.

| Constantinescu_Robert_1995 a răspuns (pentru Samie):

Doamne ce copil fata mea s4 face pozele ma bine decat iphone-ul merge mai repede pe facebook, ask ..toate retelele de socializare ..nu compara s4 cu iphone-ul happy