| Lorenuta2000 a întrebat:

Scuze daca am gresit categoria. Cam cat poate costa un telefon cu ecran tactil si bluetooth ( cred ca am scris gresit aici), avand in vedere ca am deja abonament delfin nu stiu cat la Orange si vreau sa-l pastrez si sa schimb doar telefonul?

3 răspunsuri:
| reirei1999 a răspuns:

Depinde daca ai puncte thankyou. Iti sugerez un galaxy mini 1 sau 2(300-350) ori un Lg gd510(300 lei)

| Lorenuta2000 explică:

De fapt voiam un telefon nu chiar atat de popular si perfomant. Chiar nu exista astfel de telefoane la un pret mai mic de 300?

| Lorenuta2000 explică:

Are cineva de gand sa raspunda?!?!?!