| mihaberu a întrebat:

Buna Ziua.Am un abonament la orange delfin 4.Eu vreau sa imi fac un alt abonament Delfin 4 pentru a beneficia de o reducere la un telefon, primul abonament as vrea sa il desfintez (s-au dus cei 2 ani). Se poate sa desfintez abonamentu vechi sa imi fac altu nou delfin 4 si sa imi pastrez numarul vechi?

1 răspuns:
| eCreatza a răspuns:

In mod normal, da. Dar vezi ca cei de la Orange au niste conditii stupide si nu prea sunt maleabili in modificarea abonamentelor. Ar trebui sa incerci, dar nu la shop-urile pe care le gasesti peste tot. Du-te la reprezentanta mare. Bafta!