| Zdog a întrebat:

Se merita IPhone 4 in 2014-2015?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, pentru ca sunt telefoane mult mai bune in ziua de azi happy

| Latcu_Darie_2000 a răspuns:

Din moment ce a aparut iPhone 6, pretul iPhone-uli 4 a scazut considerabil, merita sa iti cumperi in acest an iPhone 4 pentru ca daca o sa mai iasa inca 2-3 modele noi de iPhone o sa se demodeze iPhone 4! (am gasit si cu 200 de Euro, nou-nout). Merita sa iti cumperi!winking O zi buna!

| MaxCupcake a răspuns:

Nu pentru ca Cele aparute noi sunt mai avansate Dar Iphone5 Este mai accesibil sau Samsung Galaxy S5 e bun...