| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa cumpar un Samsung Nexus s? la mana a doua? dau un Samsung gt-i5500 si il calculez in 300 ron, pe langa asta mai am de dat cam 150 ron. se merita? http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3371&idPho ne2=3620

1 răspuns:
| Daser a răspuns:

Nexus S este un telefon bun, made by Google.
Dar parerea mea e ca numai merita sa iei un telefon ca acesta, single core, incearca sa mai stangi bani si sa vezi de un dual core.
Daca vrei neaparat Nexus S, poti sa-l cumperi, e un telefon bun, dar iti zic ca mai poti astepta putin si sa iei un telefon mai bun.