| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa iei un Galaxy S5 de la Orange si sa platesti doi ani la abonament 44 euro pe luna sau la liber?

Răspuns Câştigător
| Octavian_Ionescu_1981 a răspuns:

Parerea mea, ca nu, 1 dai cat nu face. 2 trebuie sa fie blocat in Orange, ca astia le tot blocheaza, iar cand vei vrea sa scapi de el va fi mai greu fiind blocat. 3 in 6 luni il gasesti pe strazi la jumatate de pret. Deci, parerea mea este ca nu se merita

8 răspunsuri:
| Almas_Florin_1997 a răspuns:

1 euro = 4 lei, 44x4=176 lei pe luna... mai bine nu o.o...

Răspuns utilizator avertizat
| NoSound16 a răspuns:

Eu zic ca daca ai banii pentru el sa ti-l iei fara abonament o sa platesti mai mult decat telefonul si minutele lunarwinking

| Danyelutzuu a răspuns:

Tatal meu si-a luat Samsung Galaxy S5 la liber si a dat 3100 de lei(31 de milioane). Daca il iei la abonament trebuie sa inmultesti 24 de luni(adica 2 ani) ori abonamentul 175 lei...lu tata nu i-a convenit asta...acum,faci cum crezi

| LTAA a răspuns:

Mai bine il iau de la eMag, ca doar nu vreau telefonul plin de porcariile de aplicatii preinstalate de la Orange/Vodafone, de care nu pot sa scap si mananca memorie.

| TOOL a răspuns:

Daca-l iei la abonament dai 4752 de lei doar abonamentu pe 24 de luni, daca-l iei la liber dai 3000 sau 3100 de lei eu zic sa-l iei la liber.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai aceasta achizitie as dori sa o fac in vara poate se mai iefteneste

| Kriss96 a răspuns:

Mai bine il iei la liber.