| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Se merita sa-mi iau iphone 6s plus? Cei care au sunteti multumiti? sau cei care se pricep, este un telefon bun? si mi-ar ajunge 32gb?

3 răspunsuri:
| ANAMARIA233433 a răspuns:

Eu mi-am luat un iPhone 6 plus e super, foarte mulțumită de el! Nu mi-aș schimba telefonul deloc! Da ți-ar ajunge 32gb

| LoredanaS19 a răspuns:

Mi-am luat acum un an iPhone 6s plus si sunt mai mult ca mulţumită de el, pentru mine a fost greu la început caci am trecut de la Android la ios care a fost o schimbare mare pentru mine mai ales caci sunt atat de diferite. Dar in concluzie iti pot spune ca este un telefon superb foarte bine pus la punct si am toate cuvintele de bine pentru el. Sa nu mai zic ca ai o camera buna, multe aplicaţii de poze etc, actualizare cam tot la 3 luni aproximativ si multe alte beneficii. Iti recomand cu incredere sa iti cumperi Iphone 6s plus chiar daca preţul e puţin cam ridicat, dar meritahappy

| OnePiece a răspuns:

Nu.