| DomnulMuratura99 a întrebat:

Iphone 7 plus 32gb sau 7 de 128gb? Care s-ar merita? Mi-ar ajunge 32?

3 răspunsuri:
| Marycel a răspuns:

Iphone 7 plus 32gb clar, e m-ai bun şi ieftin, la ce îţi trebuie ţie 128 gb, de abia bagi maxim 5-10 gb, dapăi 128 dar ce e hard disck de PC?, ceva simplu şi eficient.

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Depinde de cate poze faci, cate melodii si videoclipuri vrei sa ai si cate aplicatii vrei sa descarci.

| Dunhill6599 a răspuns:

Salut, daca faci multe poze si d-astea ia de 128
Daca vrei doar sa ai aplicatii si memorie pentru update-uri si cateva poze ia de 32