| Gwen_4590 a întrebat:

Ce telefon aveti? Sunteti multumiti de el?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Si eu tot corby txt am

6 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Am un LG Ku990i sunt foarte mulţumită de el :d

| pitikaaa a răspuns:

Eu am Alcatel OT 708. Nu stiu cat a costat exact pentru ca l-am primit cadou... dar e cam in jur de 4 mil (nu e scump deloc), Are touch screen, internet, radio, java, jocuri etc. Eu sunt foarte multumita de el si i l-as recomanda oricui cu incredere. Uita si o poza cu el:https://www.orange.ro/......l742_0.jpg
Eu am pe rosu dar mai este si pe albastru ca cel din imagine pe verde si pe negru:)

| KellyGreen a răspuns:

Si eu tot corby txt am.

| Scuturici a răspuns:

Eu am Allview T1 vision... e cu touch screen si l-am luat la oferta 6 milioane (ietin nu?) si sunt foarte multumita de el...are net, televizor, java etc e super fain!

| Buggy a răspuns:

Nokia 1095. Da. Dar acum e cam stricat.

| Gwen_4590 explică:

Corby txt.