| matrix100 a întrebat:

Se pot redirectiona sms-urile (doar sms-urile, nu si apelurile ) de pe un telefon (adica de pe un numar de mobil) pe alt telefon (pe alt numar de mobil)? Merci

3 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Daca e smart, poti cauta o aplicatie pentru asta. oricum tine minte ca redirectionarea unui sms este similara cu redirectionarea unui mail nu cu cea a unui apel, deci e foarte probabil ca pentru fiecare sms redirectionat sa fii taxat(a) ca si cum l-ai trimite de pe numarul tau pe cel pe care vrei sa-l redirectionezi.

| EDEE a răspuns:

Nu prea cred ca telefoanele au o astfel de optiune

| Alex_Alexandru_1988_GbDq a răspuns:

Vreau sa redirectionez mesajele de pe un nr pe altul