| Nita_Mihai_2000 a întrebat:

Se vede dacă am avut cost suplimentar când plătesc factura la telefon?

3 răspunsuri:
| gigro1998 a răspuns:

Da, o sa iti vina factura mai mare ca de obicei (fara cost suplimentar)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca se vede

| TheTimeKiller a răspuns:

In primul rand iti vine factura mai mare, dar nu stiu daca iti si scrie pe factura ce numere ai apelat/transferurile pe care le-ai facut etc.
Se poate cere un fel de istoric al apelurilor la operator. Si iti da o foaie cu toate numerele apelate/apelurile primite etc.