| EricaxD a întrebat:

Serios acum straight face Chiar am nevoie de ajutor. Am un Nokia Asha 201 (mentionez ca l-am cumparat de pe telefonultau.eu) si..este codat pe reteaua Vodafone, am nevoie de un cod de decodare neaparat
(IMEI 354558054606834)
Multumesc.

1 răspuns:
| Anonim00001 a răspuns:

Si eu am un Nokia asa 201. L-am cumparat de la Vodafone si era codat. Si ei l-au trimis la Bucuresti sa il decodeze si acum sunt in Orangehappy deci poti sa te duci si tu la magazinele Vodafone sa ti-l decodeze. big grin