| Danut2323 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog un program mai bun pt bateria telefonului ca nu ține deloc adica 7-8 ore. Am încercat tot felul de programe +( doctor batery. cm batery. du boster.) si degeaba. ajutati-ma va rog frumos.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio aplicatie instalata in plus nu are cum sa iti reduca cosumul bateriei, dar in mod sigur vor consuma mai mult. asa ca dezinstaleaza toate aplicatiile care ruleaza in background, luminozitate minima si mai salvezi baterie

| Intruder19 a răspuns:

O varianta ar fi sa ii faci root si sa opresti toate aplicatiile care stau pornite in fundal si iti mananca bateria.