| PurpleKusH a întrebat:

de curand am tot auzit ca exista ceva programe care optimizeaza jocul adica daca ai fps mic til creste constant sa nu se mai miste in reluare pana acum mi sa recomandat razer game boster dar nu prea ma ajuta

Daca stiti vreun alt program mai eficient sa-mi spuneti

Multumesc anticipad Dau funda!
P.S. daca stiti si alte programe gen swift shader care iti face jocul sa porneasca cand tu nu ai ce iti trebuie pentru a juca jcul lasati-mi un link si pentru asta mersi

2 răspunsuri:
| uss72 a răspuns:

Eu folosesc Clean Master si sunt foarte multumita de el. Depinde si ce telefon ai. la mine pe telefon nu merge foarte bine, dar pe tableta merge perfect.

| PurpleKusH explică (pentru uss72):

Dar este pentru telefon eu vreau pentru pc