| MariusMaruu a întrebat:

Stie cineva cat costa o cartela cu numar de la Cosmote sau astea se dau gratuit? Iar o cartela reincarcabile de 7 euro cat costa la ei?

Răspuns Câştigător
| AlinG5 a răspuns:

Cartela o obtii gratis, trebuie doar sa o incarci cu minim 4 euro.
Poti sa incerci si cosmote frog... Unde ai si internet in extraoptiune. O cartela cosmote costa in jur de 28 lei. extraoptiuni: 3000 de min in retea, 75 in alte retele si 2500 de sms/mms, 75 min romtelecom/fix.